Український мілітарний портал
Головна
Новини
Збройні сили
Спецслужби
Правоохоронці
Арсенал
ОПК
Навчальні заклади
Нагороди
Відео
Фото
Форум
Посилання

Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка


На даний момент 311 гостей на сайті
Новини Статті Сьогодні в Україні відзначають День авіації
работа в одессе, погода в луцке, свежие новости киева, афиша кинотеатров Киева, скачать музыку без смс, Славута

Сьогодні в Україні відзначають День авіації | Друк |
Субота, 28 серпня 2010 14:02

У останню суботу серпня військові та цивільні авіатори України, а також працівники авіаційної промисловості і транспорту відзначають своє професійне свято 

Історія української авіації бере початок з утворення в 1923 року авіакомпанії «Укравоздухпуть». Після її об'єднання з російським «Добролет» у 30-х роках народився «Аерофлот», який обслуговував весь Радянський Союз.

Нова ера в історії цивільної авіації України розпочалася зі створення у жовтні 1992 року державного органу регулювання авіаційної діяльності - «Укравіації».

Сьогодні Україна - держава з повним циклом авіаційним, що має ефективну систему державного регулювання авіації, власне профільну освіту, підприємства літакобудування, розвинену мережу аеропортів і сучасну Аеронавігаційну систему.

Повітряне рух України охоплює 5 районів польотної інформації загальною площею майже 730 тисяч квадратних кілометрів. В Україні створена об'єднана цивільно-військова система організації повітряного руху.

Військово-морські сили Збройних сил України мають у своєму розпорядженні морської авіаційної бригади та ескадрильєю, а також морські вертолітні ескадрильї. 

А в Харкові свято відзначать відкриттям нового терміналу аеропорту.


blog comments powered by Disqus
 
Кнопка
Останні новини
"Укроборонпром" очолив професіонал
Єжель вже не міністр. Замість нього екс-громадянин РФ
Експортний портфель замовлень українського оборонпрому складає $5 млрд на найближчі 5 років
"Укроборонпром" планує створити компанію з виробництва боєприпасів в Шостці
Україна має намір активізувати співробітництво з НАТО в оборонно-промисловій сфері
У скрутну годину армія – з народом!
В Одесі СБУ затримала причетних до терористичної діяльності іноземців, оголошених у міждержавний розшук
Гриценко: За президентства Януковича інвентаризувати ЧФ буде складно
ПАО «Мотор Січ» підписало інвестиційну угоду про участь у модернізації Оршанського авіаремонтного заводу
Україна перенесла терміни запуску супутника «Либідь»
Українська армія у березні візьме на озброєння модернізований вертоліт Мі-24
“Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом розробило концепцію оснащення Збройних Сил безпілотними авіаційними комплексами на період до 2025 року”
В Ірані презентовані "розумні" боєприпаси
Офіцери і курсанти Військово-Морських Сил ЗСУ вивчають досвід участі американських колег в антитерористичних операціях на борту корабля ВМС США “Vella Gulf”
Казахстан має намір співпрацювати з Україною у галузі суднобудування
Міністр оборони України наполягає на своєчасному виконанні всіх робіт з будівництва «корвета»
Збройні Сили України отримають ракетний комплекс «Сапсан» в 2017 році
Будні ізраїльської армії (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Мілітарний календар до 23 лютого за півціни!
У Севастополі американський крейсер зустріли бутафорською морською міною
Всі новиниJoomla! Україна
Обмін кнопками

Код нашої кнопки:
Наші партнери

Крути

Незалежний Морський інформаційний портал

Военный информатор

zampolit

Кнопка СОУ

Кнопка

Крайовий виховно-вишкільний табір "Легіон"

 

 

Козацький благодійний фонд імені Івана Дмитровича Сірка

Охрана и Безопасность


Карта сайту | RSS новини | RSS статті | Контакти | Мілітарний календар 2012
Copyright © 2012 Український мілітарний портал. www.mil.in.ua Всі права захищено.
Використання матеріалів порталу дозволяється лише за умови вказання джерела: при публікації в Інтернеті обов'язковим є пряме гіпертекстове посилання (не заборонене для індексування пошуковими системами Google або Yandex); при публікації не в Інтернеті - вказання адреси сайту
Яндекс.Метрика
PR-CY.ru