Український мілітарний портал
Головна
Новини
Збройні сили
Спецслужби
Правоохоронці
Арсенал
ОПК
Навчальні заклади
Нагороди
Відео
Фото
Форум
Посилання

Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка
Кнопка


На даний момент 717 гостей на сайті
Новини Новини Т-50 планують почати купувати в 2016 році
Одесса работа официант в ночной клуб, Погода в Ляшовке, футбол 2011 г, Крис Нот, интернет аниме магазин, купить Митсубиши Спейс вагон Днепропетровск

Т-50 планують почати купувати в 2016 році | Друк |
Понеділок, 12 липня 2010 10:10

Серійна закупівля перспективного авіаційного комплексу фронтової авіації (ПАК ФА, Т-50) для ВПС Росії почнеться в 2016 році, заявив перший заступник міністра оборони Росії Володимир Поповкін в інтерв'ю "Російській газеті". За його словами, російський винищувач п'ятого покоління буде купуватися разом з повною номенклатурою озброєнь і наземним технологічним обладнанням. Яку суму планує витратити Міноборони на покупку Т-50, Поповкін не уточнив, проте відзначив, що потреба в таких літаках ВПС оцінюється в 50-100 одиниць.

 

За словами Поповкіна, в даний час випробування проходить один льотний зразок Т-50. До кінця року до льотного процесу приєднається ще один апарат. У 2011-2012 році планується завершити випробування планера ПАК ФА, а в 2013-му Міністерство оборони Росії укладе з "Сухим" контракт на поставку десяти літаків для випробування озброєнь. Перший етап випробувань перспективного винищувача буде завершено до кінця 2013 року.


blog comments powered by Disqus
 
Кнопка
Останні новини
Гриценко: За президентства Януковича інвентаризувати ЧФ буде складно
ПАО «Мотор Січ» підписало інвестиційну угоду про участь у модернізації Оршанського авіаремонтного заводу
Україна перенесла терміни запуску супутника «Либідь»
Українська армія у березні візьме на озброєння модернізований вертоліт Мі-24
“Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом розробило концепцію оснащення Збройних Сил безпілотними авіаційними комплексами на період до 2025 року”
В Ірані презентовані "розумні" боєприпаси
Офіцери і курсанти Військово-Морських Сил ЗСУ вивчають досвід участі американських колег в антитерористичних операціях на борту корабля ВМС США “Vella Gulf”
Казахстан має намір співпрацювати з Україною у галузі суднобудування
Міністр оборони України наполягає на своєчасному виконанні всіх робіт з будівництва «корвета»
Збройні Сили України отримають ракетний комплекс «Сапсан» в 2017 році
Будні ізраїльської армії (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Мілітарний календар до 23 лютого за півціни!
У Севастополі американський крейсер зустріли бутафорською морською міною
Українська апаратура дасть змогу контролювати фізичні параметри іоносфери
Російському військовому перерізали горло
НВКГ «Зоря»-«Машпроект» поставив ФСК «Море» газотурбінну установку для десантного корабля «Зубр»
Космічну програму «Дніпро» буде продовжено
Росія виводить миротворців із Південного Судану
ПНР Лівії готується відбити Бані-Валід
Польоти Ан-26 "Віта"
Всі новиниJoomla! Україна
Обмін кнопками

Код нашої кнопки:
Наші партнери

Крути

Незалежний Морський інформаційний портал

Военный информатор

zampolit

Кнопка СОУ

Кнопка

Крайовий виховно-вишкільний табір "Легіон"

 

 

Козацький благодійний фонд імені Івана Дмитровича Сірка

Охрана и Безопасность


Карта сайту | RSS новини | RSS статті | Контакти | Мілітарний календар 2012
Copyright © 2012 Український мілітарний портал. www.mil.in.ua Всі права захищено.
Використання матеріалів порталу дозволяється лише за умови вказання джерела: при публікації в Інтернеті обов'язковим є пряме гіпертекстове посилання (не заборонене для індексування пошуковими системами Google або Yandex); при публікації не в Інтернеті - вказання адреси сайту
Яндекс.Метрика
PR-CY.ru